Szwajcarski producent zegarków marki BALL został partnerem cyklu LOTTO Triathlon Energy w sezonie 2020. Marka BALL będzie towarzyszyć wszystkim zawodom jako Oficial Time Keeper.

Początek sezonu triathlonowego już za niespełna 3 miesiące, pierwsze zawody cyklu zaplanowano na 24 maja 2020 roku w Gniewinie. Jest to tradycyjne rozpoczęcie sezonu triathlonowego na Pomorzu. W zawodach regularnie startuje ponad 500 zawodników. Wyzwaniem podczas Gniewino LOTTO Triathlon Energy jest kultowy podjazd pod zbiornik, podczas którego na odcinku około 1,3 m zawodnicy pokonują około 100 m różnicy wzniesień.

– Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z tak renomowaną marką jak BALL. Czynimy starania, aby piąta, jubileuszowa edycja naszego cyklu była wyjątkowa. Bardzo wartościowe zegarki marki BALL znajdą się wśród nagród w klasyfikacji generalnej naszego cyklu. Ale to nie koniec dobrych wiadomości, bowiem szansę zdobycia prestiżowego zegarka BALL będzie miał każdy finiszer naszej imprezy. Wszystko dzięki konkursowi, który zorganizujemy na specjalnym stoisku w strefie finiszera. Szczegółowe zasady konkursu ogłosimy niebawem – mówi Adam Greczyło, dyrektor cyklu LOTTO Triathlon Energy.

– Jest nam niezmiernie miło, że z marką BALL możemy uczestniczyć w tegorocznej edycji tak ambitnych zawodów, jakimi są LOTTO Triathlon Energy – mówi Piotr Sobota, przedstawiciel marki BALL w Polsce – Triathlon to niezwykle wszechstronna i bardzo wymagająca dyscyplina sportowa. Ludzie uprawiający ten sport to współcześni mistrzowie samozaparcia i samodyscypliny. Nakład pracy jaki trzeba włożyć w treningi, jest ogromny, a proces budowania formy bywa długi i żmudny. Co więcej, nie rzadko treningi muszą odbywać się w niesprzyjających warunkach. I tutaj pojawia się wspólny mianownik z zegarkami BALL. Nasze produkty to też czasochłonna i nieustanna praca nad doskonaleniem jakości oraz zegarmistrzowskich innowacji. Zegarki marki BALL są projektowane tak, aby mogły wytrzymać wyjątkowo nieprzyjazne warunki. Nie straszne im skrajnie niskie temperatury, dochodzące nawet do -40°C, wstrząsy czy wysokie pole magnetyczne. Przypominam, że cały czas mówimy o czasomierzach wyposażonych w tradycyjny mechanizm. Głęboko wierzę w to, że pierwszy rok współpracy będzie niezwykle owocny dla obu stron. Widzimy się w krótce na starcie!

LOTTO Triathlon Energy to najbardziej dynamicznie rozwijający się cykl imprez triathlonowych w Polsce. Triathlon to multisport składający się z pływania, jazdy na rowerze i biegania następujących bezpośrednio po sobie. W 2020 roku pod szyldem LOTTO Triathlon Energy odbędzie się pięć energetycznych wydarzeń sportowych dla całych rodzin. Rywalizacja odbywa się na terenie 4 województw. Zawody charakteryzują się pięknymi i malowniczymi trasami, doskonałym zabezpieczeniem, bogatym pakietem startowym oraz niepowtarzalną, rodzinną atmosferą.

 

Kalendarz cyklu LOTTO Triathlon Energy 2020:

#1 – Gniewino (woj. pomorskie) – 24.05.2020

#2 – Skarszewy – Starogard Gdański (woj. pomorskie) – 7.06.2020

#3 – Bełchatów (woj. łódzkie) – 19.07.2020

#4 – Chełmża (woj. kujawsko – pomorskie) – 16.08.2020

#5 Mrągowo (woj. warmińsko – mazurskie) – 30.08.2020

 

Szczegółowe informacje na temat LOTTO Triathlon Energy znajdują się na stronie www.TriathlonEnergy.pl

Historia


Historia BALL rozpoczęła się od słynnej katastrofy kolejowej w Kipton w 1891 roku

Innowacje i patenty


BALL Watch dysponuje wieloma własnymi patentami i rozwiązaniami, które czynią zegarki bardziej użytecznymi. "Wokół wszystkie proste rzeczy są bardzo skomplikowane. Tworzenie rzeczy prostych wymaga kreatywności."

Klub Ball


Dołącz do elitarnego klubu posiadaczy zegarków Ball Watch i podziel się swoją pasją!

Aktualności


Ball Oficjalnym Time Keeperem LOTTO Triathlon Energy
10 marca 2020

Ball Oficjalnym Time Keeperem LOTTO Triathlon Energy

Szwajcarski producent zegarków marki BALL został partnerem cyklu LOTTO Triathlon Energy w sezonie 2020. Marka BALL będzie towarzyszyć wszystkim zawodom jako Oficial Time Keeper. Początek sezonu triathlonowego już za niespełna 3 miesiące, pierwsze zawody cyklu zaplanowano na 24 maja 2020 roku w Gniewinie. Jest to tradycyjne rozpoczęcie sezonu triathlonowego na Pomorzu. W zawodach regularnie startuje ponad […]

STAL NIERDZEWNA KLASY 904L
10 stycznia 2020

STAL NIERDZEWNA KLASY 904L

Stal nierdzewna klasy 904L nie przypomina żadnej innej stali. Ze względu na dodatkowe ilości chromu, molibdenu, niklu i miedzi stal 904L charakteryzuje się doskonałą odpornością na korozję, rdzę i kwasy. Ponieważ jej wyjątkowa twardość pozwala na wytrzymanie ekstremalnych warunków, wymaga ona również specjalnych maszyn i procesów produkcyjnych, aby można ją było kształtować. Wizualnie stal klasy […]

Adam Bielecki dołączył do BALL Explorer Club!
2 października 2019

Adam Bielecki dołączył do BALL Explorer Club!

Podczas III Międzynarodowego Festiwalu Zegarków i Zegarów „It’s All About Watches” miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Został zaprezentowany nowy ambasador marki BALL, którym jest Adam Bielecki — czołowy himalaista młodego pokolenia, alpinista, taternik oraz podróżnik, członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej, zdobywca m.in. głównej nagrody w konkursie Kolosy 2012, odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, francuską […]

Zamknij

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.