Szwajcarski producent zegarków marki BALL został partnerem cyklu LOTTO Triathlon Energy w sezonie 2020. Marka BALL będzie towarzyszyć wszystkim zawodom jako Oficial Time Keeper.

Początek sezonu triathlonowego już za niespełna 3 miesiące, pierwsze zawody cyklu zaplanowano na 24 maja 2020 roku w Gniewinie. Jest to tradycyjne rozpoczęcie sezonu triathlonowego na Pomorzu. W zawodach regularnie startuje ponad 500 zawodników. Wyzwaniem podczas Gniewino LOTTO Triathlon Energy jest kultowy podjazd pod zbiornik, podczas którego na odcinku około 1,3 m zawodnicy pokonują około 100 m różnicy wzniesień.

– Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z tak renomowaną marką jak BALL. Czynimy starania, aby piąta, jubileuszowa edycja naszego cyklu była wyjątkowa. Bardzo wartościowe zegarki marki BALL znajdą się wśród nagród w klasyfikacji generalnej naszego cyklu. Ale to nie koniec dobrych wiadomości, bowiem szansę zdobycia prestiżowego zegarka BALL będzie miał każdy finiszer naszej imprezy. Wszystko dzięki konkursowi, który zorganizujemy na specjalnym stoisku w strefie finiszera. Szczegółowe zasady konkursu ogłosimy niebawem – mówi Adam Greczyło, dyrektor cyklu LOTTO Triathlon Energy.

– Jest nam niezmiernie miło, że z marką BALL możemy uczestniczyć w tegorocznej edycji tak ambitnych zawodów, jakimi są LOTTO Triathlon Energy – mówi Piotr Sobota, przedstawiciel marki BALL w Polsce – Triathlon to niezwykle wszechstronna i bardzo wymagająca dyscyplina sportowa. Ludzie uprawiający ten sport to współcześni mistrzowie samozaparcia i samodyscypliny. Nakład pracy jaki trzeba włożyć w treningi, jest ogromny, a proces budowania formy bywa długi i żmudny. Co więcej, nie rzadko treningi muszą odbywać się w niesprzyjających warunkach. I tutaj pojawia się wspólny mianownik z zegarkami BALL. Nasze produkty to też czasochłonna i nieustanna praca nad doskonaleniem jakości oraz zegarmistrzowskich innowacji. Zegarki marki BALL są projektowane tak, aby mogły wytrzymać wyjątkowo nieprzyjazne warunki. Nie straszne im skrajnie niskie temperatury, dochodzące nawet do -40°C, wstrząsy czy wysokie pole magnetyczne. Przypominam, że cały czas mówimy o czasomierzach wyposażonych w tradycyjny mechanizm. Głęboko wierzę w to, że pierwszy rok współpracy będzie niezwykle owocny dla obu stron. Widzimy się w krótce na starcie!

LOTTO Triathlon Energy to najbardziej dynamicznie rozwijający się cykl imprez triathlonowych w Polsce. Triathlon to multisport składający się z pływania, jazdy na rowerze i biegania następujących bezpośrednio po sobie. W 2020 roku pod szyldem LOTTO Triathlon Energy odbędzie się pięć energetycznych wydarzeń sportowych dla całych rodzin. Rywalizacja odbywa się na terenie 4 województw. Zawody charakteryzują się pięknymi i malowniczymi trasami, doskonałym zabezpieczeniem, bogatym pakietem startowym oraz niepowtarzalną, rodzinną atmosferą.

 

Kalendarz cyklu LOTTO Triathlon Energy 2020:

#1 – Gniewino (woj. pomorskie) – 24.05.2020

#2 – Skarszewy – Starogard Gdański (woj. pomorskie) – 7.06.2020

#3 – Bełchatów (woj. łódzkie) – 19.07.2020

#4 – Chełmża (woj. kujawsko – pomorskie) – 16.08.2020

#5 Mrągowo (woj. warmińsko – mazurskie) – 30.08.2020

 

Szczegółowe informacje na temat LOTTO Triathlon Energy znajdują się na stronie www.TriathlonEnergy.pl

Historia


Historia BALL rozpoczęła się od słynnej katastrofy kolejowej w Kipton w 1891 roku

Innowacje i patenty


BALL Watch dysponuje wieloma własnymi patentami i rozwiązaniami, które czynią zegarki bardziej użytecznymi. "Wokół wszystkie proste rzeczy są bardzo skomplikowane. Tworzenie rzeczy prostych wymaga kreatywności."

Klub Ball


Dołącz do elitarnego klubu posiadaczy zegarków Ball Watch i podziel się swoją pasją!

Aktualności


Szósty sezon LOTTO Triathlon Energy dobiegł końca!
3 września 2021

Szósty sezon LOTTO Triathlon Energy dobiegł końca!

Szósty sezon LOTTO Triathlon Energy dobiegł końca w niedzielę w Mrągowie. Dodatkową atrakcją było oficjalne powitanie w mieście olimpijczyka Piotra Myszki, który w Tokio zajął czwarte miejsce. Pierwsi na starcie stanęli zawodnicy 1/2 IM, najszybszy na pływaniu był Artur Rybicki, który na pokonanie 1900 metrów potrzebował niewiele ponad 28 minut. Po rowerze w T2 pierwszy […]

Gdynia Sayling Days z BALL
14 lipca 2021

Gdynia Sayling Days z BALL

Podczas Gdynia Sailing Days, gdzie oficjalnym chronometrażystą jest BALL WATCH COMPANY, Mikołaj Staniul i Kuba Sztorch (KS AZS AWFIS Gdańsk) zostali mistrzami świata juniorów (do 23 lat) w olimpijskiej klasie 49er! Dzisiaj Polacy pięknie postawili kropkę nad i – wygrali wszystkie trzy wyścigi finałowe. Tytuł mistrzowski załoga Staniul/Sztorch 49er Boys, trenowana w Gdyni przez Dominika […]

Challenge Gdańsk zakończony!
25 czerwca 2021

Challenge Gdańsk zakończony!

Podczas rozgrywanych w Gdańsku zawodów triathlonowych rangi eliminacji do mistrzostw świata, oficjalnym chronometrażystą była szwajcarska marka Ball Watch. Emocjonujące i prestiżowe zawody Lotto Challenge Gdańsk 2021 zwyciężył Brytyjczyk James Teagle . 25-letni triathlonista uzyskał łączny czas 3:46.14. Pływanie zakończył na piątej pozycji z czasem 24minuty co dawało mu piątą pozycję. Trasa pływacka wynosiła 1,9 km. Stratę nadrobił […]

Zamknij

Newsletter na czas

Bądź na bieżąco - zdobądź informacje o nowych modelach, aktualnych promocjach i ciekawych wydarzeniach.